Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Kategórie

Kontajnerová nádrž na naftu DT BC-G 9000 l

Kontajnery DT BC-G sú kontajnerizované systémy na skladovanie a výdaj dieselového paliva.

Zariadenia DT BC-G majú okrem vysokej kvality aj výhodu väčšej ochrany pred poveternostnými faktormi a robustnosti pre používanie v zaťažujúcich situáciách (stavenisko, odľahlé miesta, nepriaznivé poveternostné podmienky), a sú zaistené proti krádeži a poškodeniu. Jednoduchá preprava a uvedenie do prevádzky.
Kontajnery sú vybavené nasledovným:
Uhlové bloky pre zdvíhanie, nastavenie a ukotvenie. Strecha úplne uzavretá, vybavená sklápacím otvorom na streche kontajnera 60 x 60 cm pre úkony revízie, plameňopoistka.
Steny z trapézového plechu;
Otvorená podlaha, vybavená podpernými traverzami a klzným puzdrom na zafixovanie zbernej nádrže (záchytný objem skladovacej nádrže)
Dvojité dvere na prednej časti kontajnera, vybavené vetracími žalúziami a chránené pred dažďom a poškodením, pre prirodzené vetranie vo vnútri úseku, a s uzamykateľnými zatváracími pántmi.
Úplná ochrana celej konštrukcie proti hrdzi, s akrylovým náterom, po ošetrení s podkladovým dvojzložkovým náterom (primer).
Odtieň - MODRÁ - RAL 5012. (iné farby na objednávku)
Kontajnery sú vybavené dvomi prípojkami pre uzemnenie, na dvoch protiľahlých uhloch, na ktoré bude napojené : zberná nádrž, cisterna, prístupové dvere a každé iné príslušenstvo, ktoré musí byť uzemnené.

Čítajte viacZobraziť menej
Popis

Vybavenie

CUBE 70 MC 50, samoobslužný výdajný stojan na magnetické kľúče pre 50 užívateľov, elektroinštalácia s osvetlením, kontinuálny snímač hladiny v nádrži "OCIO" a záchytná vaňa so záchytným objemom 9000 l

Voliteľná výbava

Softwér do PC pre CUBE 70 MC 50                           -  280,- €

Hadicový navíjač s 8 m navinutou výdajnou hadicou  -  550,- €

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
Možno sa vám bude páčiť
Sypký sorbent pre ropné látky na báze expandovaného perlitu je ľahká, pórovitá hmota bielej farby. Nesorbuje vodu. Sorbuje naftu, benzín, oleje. Je chemicky inertný, netoxický. Je odolný proti vlhku i mrazu,...

Menu

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa