Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Kategórie

Nádrž na naftu CUBE BASIC - 5000 l

Stacionárna nádrž na naftu CUBE BASIC 2 x 2500 l

Dvojplášťová plastová nádrž CUBE BASIC 2 x 2500 l.
Novinka. Ako jediná firma na Slovensku máme v ponuke dvojplášťovú plastovú nádrž CUBE Nemeckej výroby. Nádrže CUBE sú vyrobené z kvalitného polyetylénu (nádrže majú certifikát nehorľavosti materiálu!!!) a predstavujú vysoký štandard skladovania ropných produktov. Vyrábajú sa v objemoch 1000 l, 1500 l a 2500 l.
Nádrže CUBE sa dodávajú s pozinkovanými oceľovými výstužami. Nedochádza k vydúvaniu nádrže v naplnenom stave a zvyšuje sa tvarová stabilita nádrže aj po mnohých rokoch. Životnosť nádrže je min. 10 rokov.
Hranatý tvar nádrží pomáha efektívnejšie využívať priestory na pracovisku.
Vybavenosť nádrže BASIC 2500 l: veľký revízny otvor, plniaca spojka 2" na cisternu, plavákový hladinomer, kontrolka tesnosti medziplášťa, snímač limitnej hodnoty, samonasávacie čerpadlo Cematic 50 l/min (70 l/min), 230 V, výdajná hadica 4 m, automatická výdajná pištoľ, prietokomer K33 a uzamykateľný kryt.
Na zvýšenie objemu sa pridá a prepojí pomocou sacej hadice ďalšia nádrž s objemom 2500 l s vybavením: snímač limitnej hodnoty, plniaca spojka 2" na cisternu, plavákový hladinomer a uzamykateľný kryt. Pri výdaji nafty sa nádrže vyprázdňujú súčasne alebo je možné ich regulovať pomocou ventilu, čím prídavná nádrž Vám môže slúžiť ako rezervná.

Čítajte viacZobraziť menej
Popis

Čerpadlo

Cematic 230 V, 70 l/min

Vybavenie

Elektrické čerpadlo 230 V, 70 l/min, mechanický prietokomer K33, výdajná hadica 4 m, automatická výdajná pištoľ, prepojovací sací set a uzamykateľný kryt na oboch nádržiach.

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
Možno sa vám bude páčiť
Žiadne položky

Menu

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa