Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Kategórie

VÝDAJNÝ STOJAN NA ADBLUE SELF SERVICE MC


Veľmi obľúbený systém plne automatického bezobslužného systému výdaja AdBlue, kde sa jednotlivý užívatelia prihlasujú k odberu čipovým kľúčom. Pri každom tankovaní je zaznamenané množstvo, dátum a čas tankovania, meno vodiča, popr. ŠPZ vozidla a stav tachometra a ukladá posledných 255 výdajov. Prenos dát do PC sa uskutočňuje bezdrôtovo pomocou Master kľúča a čítačky kľúčov, cez dátový kábel alebo cez Wifi sieť.

Veľkou výhodou pre používateľov výdajných stojanov na naftu zn. PIUSI je, že zaobstaraním výdajného stojana Self Service MC AdBlue môžete na výdaj AdBlue používať tie isté čipy ako na naftu a stiahnuté údaje z výdaja AdBlue ukladať na spoločný softwér.

Jednoduchosťou obsluhy a predovšetkým nízkou obstarávacou cenou predstavuje najekonomickejšie riešenie bezobslužného výdaja PHM. Softwér výrazným spôsobom uľahčuje evidenciu. Je veľmi jednoducho ovládateľný a prehľadný.

Výdajný stojan je vybavený podsvieteným digitálnym displejom, automatickou výdajnou pištoľou, výdajnou hadicou 6 m, spínačom výdajnej pištole a 3D filtrom
Čítajte viacZobraziť menej
Popis

TECHNICKÉ ÚDAJE:


Čerpadlo: Suzzara Blue
Prietok: 35 l/min
Elektrické parametre: 230 V, 50 Hz, 400 W
Počet užívateľov: 80
Pripojenie: 3/4"
Výdajná pištoľ: automatická SB325

Obj. č. F00203090

DOPORUČENÉ PRÍSLUŠENSTVO

Softwér do PC, sada kľúčov 10+1, čítačka kľúčov:  495,- €

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
Možno sa vám bude páčiť
Žiadne položky

Menu

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa